Дещо про нас

UVT group - проектно-інжинірингова компанія.

Ми прагнемо бути краще в своїх напрямках. Це можливо, долаючи свої обмеження, ставлячи нові цілі, приймаючи помилки.
«Для того щоб, щось зробити правильно, потрібно спочатку це зробити неправильно» - сказав багато років тому один наш колега. Як не парадоксально але це правда. Безліч помилок, переробок, коригувань має пройти перед очима компанії перш ніж сформується звичка роботи над собою.

Про нас

UVT group, компанія, що виконує комплекс проектних, інжинірингових, монтажних і будівельних робіт. До групи входить три компанії:
Компанія Л-СТІК була створена Антоненком Андрієм в 2002 році. На даний момент компанія виконує реалізацію інженерних систем: автоматизація (BMS), електропостачання, опалення, вентиляції, кондиціонування, водовідведення. Управління компанією успішно ведеться партнером компанії Довгодько Романом.
У 2004-му році спільно з партнерами була заснована компанія CГТ «Сучасні Гідротехнології». Компанія спеціалізується на проектуванні і виготовленні бетонних басейнів, саун, бань, складних бетонних конструкцій та виконанні оздоблювальних робіт.
У 2011 році з метою ведення генерального проектування, BIM моделювання, управління проектами і проектування енергоефективних будівель створена компанія УНІВЕНТЕРМ, і компанії об'єдналися під брендом UVT group.
На даний момент UVT group має багаторічний досвід у проектуванні, реалізації, інсталяції та експлуатації складних інжинірингових об'єктів; відмінну професійну команду і історію.
Ми розвиваємося в напрямках:
Проектний менеджмент, Генеральне проектування, Проектування енергоефективних будівель, Проектування об'єктів цивільної авіації.
Наш девіз - бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Команда:

Антоненко Андрій - керівник UVT group
Агафонов Олексій - головний архітектор UVT group
Довгодько Роман - директор ТОВ «Л-СТІК ЛТД»
Ярослав Островерхий - директор ТОВ «СГТ»
Бути краще, робити правильно, думати про майбутнє.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Київ 02094,
вул. Гната Хоткевича 10, офіс 181.
тел. +380 44 220 11 60